Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

Stratejik İletişim

Stratejik iletişim, firma veya projenizin hedef kitle ile iletişim sürecinde DOĞRU METOT eşliğinde doğru an, doğru mekan ve doğru zamanı tespit sürecidir.

Yürütmekte olduğunuz veya planladığınız tüm iletişim süreçlerinin tamamının sizin kontrolünüzde olmasını sağlama; plan dışı gelişmeleri minimalize etmek üzere geliştirilen planlamalar stratejik iletişim çalışmalarıdır. Bir başka deyişle doğru an, doğru mekan ve doğru zamanı tespit sürecidir.

İletişim kazası kavramını sıkça duymuşsunuzdur, ‘kaş yapayım derken, göz oymak’ aslında bunun bir başka tanımlamasıdır. Acemi ellerde bir PR çalışması, markaya olumsuz bir algının yapışmasına dahi neden olmuştur ve çokça örnekleri vardır.

Stratejik iletişim çalışmaları firma veya projenizin hedef kitle ile iletişim sürecinde DOĞRU METOT eşliğinde doğru an, doğru mekan ve doğru zamanı tespit sürecidir.

Stratejik iletişim kurum ya da markanın tanınma ve beğeni oranını yükseltir, itibarını arttırır, hedef kitle ve sosyal paydaşlarıyla iletişim ve ilişki süreçlerini geliştirir.

Doğru bir iletişim stratejisi ile markanız için doğru algı oluşması için yol haritası, tanıtım çalışmaları adımları ve yayın aşaması planlamaları yapılır.

DMCA.com Protection Status