Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

En iyi PR ajansları

En iyi PR ajansları

Ülkemiz de ise en iyi PR ajansları listesi ciddi anlamda kabarık zira bu işin hakkını veren gerçekten bir çok marka var.

Ülkemizde PR (Public Relations / halkla ilişkiler ) çalışmaları 1970’lerde başladı. Basılı yayın organları ve özellikle TV’nin hayatımıza nüfuz etmesi ile halkla ilişkiler çalışmalarında da müthiş bir artış görüldü. Üreten Türkiye, üreten ve dinamik bir halkla ilişkiler sürecini doğurdu. O günlerden bugüne yüzlerce, binlerce halkla ilişkiler firması ve uzmanı kalıcı eserler bıraktı PRiletişim gibi yeni nesil tanıtım yapılanmalarına mihmandarlık yaptı.
Aramızdan ayrılan ve bizlere yol açan ustalarımızı saygı ve minnet ile anıyoruz.

En iyi PR ajansları

Avrupa’da European Excellence Awards ile PR ajansları ödüllendirilmektedir. Ülkemiz de ise en iyi PR ajansları listesi ciddi anlamda kabarık zira bu işin hakkını veren gerçekten bir çok marka var; ha keza kendi reklamlarını da sürekli yaparak ‘en iyi’ iddiasında bulunanları da saygı 🙂 ile karşılıyoruz.

20 her biri 20 yıla yakın bizatihi gazete, TV ve ajanslarda ‘gazeteci’ titri ile çalışmış PRİLETİŞİM olarak ‘haber‘ denilince mütevazı davranamayacağız… Firma, şahıs ve projenin lansmanı, haberleştirilmesi, basın bülteni hazırlanması, basın bülteninin servis edilmesi bizim işimiz.

Comments:0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status