Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

Küçük ve orta ölçekli firmalar için internet sitesi ve yeni medya paketleri

Küçük veya orta ölçekli işletmeler için başlangıç paketimiz ile yola çıkabilirsiniz. Web sitesi ve sosyal medya hesapları açıyoruz, tanıtım filmi çekiyoruz.

Modern teknoloji ile hayatımıza giren ve günden güne yeni varyasyonlar ile farklı boyutlar kazanan Yeni Medya, firma ve projelerin topluma ulaşmasında bir numaralı unsurdur. Yeni Medya‘yı oluşturan sosyal medya hesapları, web siteleri, cep telefonu aplikasyonları ile hedef kitlenize çok daha kolay ve hızlı ulaşırsınız.

NEREDEN  BAŞLAMALIYIM ?

Bir firmanız var veya yeni bir proje çalışmanız var ise bunun tanıtımının yapılması şarttır. Milyarlık ciroları olan holdingler bile her gün gerek televizyon, gazete gibi geleneksel medyaya; gerekse internet siteleri, facebook, instagram gibi yeni medya unsurlarına reklam vermekteler. Demek ki reklam, tanıtım kazandırıyor, fark oluşturuyor, rakiplerinin önüne geçilmeyi sağlıyor.

Küçük veya orta ölçekli işletmeler için başlangıç paketimiz ile yola çıkabilirsiniz. Firmanızın kapasitesi, kitlesi, sektörüne göre yapılacak bir günlük analiz çalışması ardından size web sitesi açıyoruz, sosyal medya hesapları oluşturup güncelliyoruz, kısa bir tanıtım filmi hazırlayıp bunu hesaplarınızda paylaşıyoruz.

Bu düşündüğünüz gibi karmaşık ve maliyetli değil. İlk adımı siz atın, gerisini bize bırakın:

PR İLETİŞİM >>> TIKLAYIN

Comments:0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status