Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

5N1PR İletişim Danışmanlığı'nın Genel Koordinatörü Kenan Kaffar

5N1PR’dan Kenan Kaffar: Marka ve medya sinerjisini sağlıyoruz

5N1PR İletişim Danışmanlığı’ndan Kenan Kaffar, “5N1PR uzman ekibi ile marka ve firmalar için medya stratejileri üritoyr, başarılı sonuçlar alıyor.”

5N1PR’dan Kenan Kaffar, 5NPR İletişim Danışmanlığı ve hizmetlerine dair bilgi verdi

5N1PR İletişim Danışmanlığı’nın Genel Koordinatörü Kenan Kaffar, uzman PR ekibi ile marka ve firmalar için medya stratejileri ürettiklerini; müşteri hedeflerinin gerçekleşmesinde başarılı sonuçlar aldıklarını söyledi.
2016’da alanında deneyimli, başarılı bir grubun kurduğu bir PR hareketi olduğunu söyleyen Kenan Kaffar, bugüne kadar sivil toplum kuruluşlarından, bilişim, turizm, inşaat, gıda ve perakende, lojistik gibi sektörlere kadar öncü markalarla sonuç odaklı çalıştıklarını; müşteri geri dönüşlerinin hep olumlu olduğunu belirterek; “Müşteri, marka ya da kampanya hedeflerinin üzerinde aldığımız sonuçlar, yeni insan ve firmalarda bizle çalışma isteğine neden oluyor. İşte bu bizi mutlu ediyor” dedi.

“SOMUT ÇÖZÜMLER, ÖLÇÜLEBİLİR SONUÇLAR SUNUYORUZ”
5N1PR İletişim Danışmanlığı Genel Koordinatörü Kenan Kaffar, “Müşterilerimizin kurumsal itibarlarını yönetirken; hedef kitleleri ile olan iletişim süreçlerinin amaçlarıyla tutarlı olmasını sağlıyor, bu süreçlere somut çözümler, konuya özel yaklaşımlar ve ölçülebilir sonuçlar sunuyoruz” dedi.

MÜŞTERİ VE MEDYA SİNERJİSİ
5N1PR’ın uzman, dinamik ve genç ekibi ile, tecrübe ve bilgi birikimlerini müşterileriyle paylaştıklarını, medya ve müşteri arasında köprü kurarak, PR, müşteri ve medya sinerjisi oluşturduklarını. Kenan Kaffar, müşterilerinin medya iletişim stratejilerini, medyada uzun yıllardır kurdukları sağlıklı ilişki yönetimi çerçevesinde uyguladıklarını kaydetti.

Hizmet verdikleri müşteri kitlelerini her geçen gün çeşitlendirerek artırdıklarını söyleyen Kaffer, “Ekonomik, sosyal ve siyasal gelişmelerden, teknolojideki değişimlerden, dijital ve mobil dünyadaki yeniliklere, sosyal yaşam trendlerinden, sanat akımlarına, moda ve özellikle spor gündemine kadar dünyayı ve Türkiye’yi yakından izliyoruz. Mesajlarımızı olumlu yönde ve doğru zamanda, doğru yöntemle, doğru kanallarda konumlandırıyoruz” dedi.

“HEDEF KİTLE İÇİN FARKINDALIK SAĞLIYORUZ”
İş ortaklarının kimliğini ve ihtiyaçlarını karşılıklı analiz edip, iletişim yaklaşımlarını belirledikten sonra uzun soluklu bir süreç için yola çıktıklarını kaydeden Kenan Kaffar, “İş ortağımızı medya aracılığıyla tanıtarak, kurumsal itibarını oluşturuyoruz. Hedef kitle nezdinde farkındalık sağlıyoruz. Medya temsilcileriyle sürdürebilir ilişkiler kurarak ve mesajlarımızı doğru zamanda ve doğru mecralarla paylaşmaya öncelik veriyoruz.” diye konuştu.

Comments:0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status