Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

Epoksi nedir, nasıl yapılır, malzemeleri nerede satılır?

Epoksi nedir, epoksi nasıl yapılır, epoksi malzemeleri nerede satılır? Bu soruların yanıtlarını sizin için kısaca derledik.

EPOKSİ NEDİR? Kimyasal bir reçine olan epoksi, suya, aside ve alkaliye dirençlidir ve direnci zaman içinde kaybetmez. Bir termoset yapıştırıcı olan epoksi, diğer termoset plastikler gibi kısa bir sürede sıvı halden katı hale geçer ve 3 gün gibi bir sürede tam sertliğe ulaşır.

EPOKSİ MALZEMELERİ NELERDİR?

Epoksi bir tasarım için temel ihtiyaç duyulan malzemeler epoksi reçinesi, epoksi sertleştirici ve epoksi pigment boyalar ve kalıplardır. Tasarımınızın kapsamına göre malzemeleriniz de genişleyecektir.

EPOKSİ MALZEMELERİ NEREDE SATILIR?

Epoksi malzemelerini internet üzerinden de alabileceğiniz gibi İstanbul’da Eminönü’de Tahtakale’den de temin edebilirsiniz.

EPOKSİ YAPMAK PAHALI BİR UĞRAŞ MIDIR?

Her işte olduğu gibi epokside de bir maliyet vardır ve yaptığınız iş ne kadar kapsamlı ise maliyet de o kadar yüksek olur. Kendiniz için ufak tefek bir şeyler tasarlamaya başladıkça aslında birçok şeye ihtiyacınız olduğunu görürsünüz. Bunu bir iş olarak yapmayacaksanız, bu tip ürünleri tasarlayarak oldukça uygun fiyatlara satan YONCASHOP gibi mağazalardan internet üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Comments:0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status