Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

Fenix Yangın Mühendislik, Gürkan Danacı

İstanbul’da Yangın Söndürme Sistemi’nde Fenix Yangın

İstanbul’da bulunan Fenix Yangın Mühendislik firması, FM200 gazlı ve davlumbaz başta olmak üzere her türlü Yangın Söndürme ve Algılama Sistemleri satış, bakım ve servis hizmeti veriyor.

İstanbul’da bulunan Fenix Yangın Mühendislik firması, her türlü Yangın Söndürme ve Algılama Sistemleri satış, servis ve dolum hizmeti veriyor.

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde, Yıldırım Mahallesi, Buğday Sokak No:16’da bulunan Fenix Yangın Mühendislik, Novec 1230 Gazlı Söndürme Sistemi, Karbondioksit Gazlı Yangın Söndürme Sistemi,
3M™ Novec 1230 Gazlı Söndürme Sistemi, Karbondioksit Gazlı Söndürme Sistemi, Davlumbaz İçi Yangın Söndürme Sistemi, Novec 1230 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Vesda Hava Örneklemeli Yangın Algılama Sistemleri, Hava Örneklemeli Yangın Algılama Sistemi, Kidde FM200 Yangın Söndürme Sistemleri satışı, servis ve dolum hizmetleri veriyor.

2011 yılında kurulan ve yüzlerce büyük kuruma hizmet vermiş olan FENİX YANGIN, her türlü Yangın Söndürme ve Algılama Sistemleri hususunda müşterisini en hızlı ve doğru şekilde bilgilendirmekte, proje aşamasında destek verip, satış sonrası da hizmetin arkasında durmaktadır.

Uzman Yangın Danışmanı Gürkan Danacı‘nın Genel Koordinatörlüğünü yaptığı Fenix Yangın Mühendislik hakkında daha detaylı bilgili, firmanın internet sitesini tıklayarak alabilirsiniz: www.fenixyangin.com.tr

Comments:0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status