Skip to navigation

Yeni Medya Tanıtım Ajansı | “Dijital İletişim Çözümleri” Turkish Media Agency

iletişim

info@priletisim.com      +90   

Rezomer Biorezonans Tedavi Merkezi, Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak için Ankara’da adres Rezomer Biorezonans

İlaçsız ve ameliyatsız, sadece biofrekans tedavi ile sigarayı bırakmak için Ankara’da doğru adres Rezomer Biorezonans Tedavi Merkezi.

İlaçsız ve ameliyatsız, sadece biofrekans tedavi ile sigarayı bırakmak için Ankara’da doğru adres Rezomer Biorezonans Tedavi Merkezi.

Bu tedavi yöntemine dair Biorezonans nedir? Biorezonans fiyatları? Biorezonans merkezleri ve biorezonans ile zayıflama sık sorulan sorulardandır. Rezomer Biorezonans Tedavi Merkezi, merak edilen bu soruları yanıtladı.

BİOREZONANS NEDİR?

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanır. İnsan organizması farklı elektromanyetik frekansları yayar. Hücreler, dokular, organlar v.s.. Bunların hepsinin kendine özgü-farklı frekansları vardır. Hep birlikte hastanın genel frekans spektrumunu belirlerler. Bu hastanın bireysel frekansıdır.

BİOREZONANS İLE TEDAVİ

Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. Hastanın frekans örneğinde saklanan yabancı frekanslar (Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam, mycosis v.s) normal frekans düzenini bozar. Bu frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ardından cihaza transfer edilir. Bir ucu BİCOM Biorezonans Cihazı’na bağlı olan elektrotlar vücudun belli yerlerine yerleştirilir. Cihazda hastalık yapan frekanslar ters çevrilir ve hastanın vücuduna geri verilir. İYİLEŞME terapi frekanslarıyla gerçekleşir. Biyolojik , fiziksel frekanslar güçlendirilir.

BİOREZONANS ZARARLI MIDIR?

Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur. Ayrıca vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Böylelikle bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da iIaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak. iyileşme anlamına gelmektedir.

BİOREZONANS FİYATLARI

Her hastanın durumu birbirinden farklıdır. Aynı hastalıkta bile hastalık seviyeleri farklılık göstermektedir. Hastaya sunulacak biorezonans tedavi fiyatına dair net sonuç, uygulanacak tedavi yöntemi, tedavi süreci, terapi sayısı, yapılacak testlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu anlamda önceliği hastalığın sonlandırılması olan Rezomer Biorezonans Tedavi Merkezi’ni bizzat ziyaret ederek sürece dair detaylı bilgi alabilirsininiz.

Rezomer Biorezonans Tedavi Merkezi, Ankara’da Tunalı Hilmi Caddesi Kuğulu İşhanı A Blok 123 / A Kat:4 No:50 ‘de hizmet veriyor.

ARAMAK İÇİN TIKLAYIN : 0 312 4667192

REZOMER BİOREZONANS TEDAVİ MERKEZİ İNTERNET SİTESİ İÇİN TIKLAYIN

Comments:0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status